Internetiturunduse põhitõed

Internetiturundus algab veebilahendusest

   

Tähtsad faktorid, mis panevad Teie veebilehe müüma

 

list_styleVeebilehe avalehel on fookus – see on koostatud selgeid kliendipersoonasid silmas pidades ja just nimelt neile.

list_styleVeebilehe avalehel on selgelt välja toodud unikaalsus – külastaja saab kohe vastuse, miks on talle just siit kasulik osta.

list_styleVeebilehel on lihtne navigeerida. Leht on sellise ehitusega, et sealt on kerge infot leida ning külastaja saab aru, kus ta parasjagu asub.

list_styleVeebilehel on huvitav sisu  – leht peab külastajale väärtust pakkuma, andma oma valdkonnas edasi teadmisi või oskusi. Lehele tullakse tagasi ikka selle sisu, mitte kujunduse või muu pärast.

list_styleVeebileht kaasab külastaja  – lehel on võimalus otse meile saata, lehel on võimalus uudiskirjaga liituda, lehel on küsitlused, jne.

list_styleVeebileht kõrvaldab hõõrdumise – külastaja saab aru, et tootel või teenusel on garantii, et sama asja on mitmed teised juba soetanud ja nad on rahul, et tegijad on oma ala asjatundjad.

list_styleVeebilehe kood on korrektne – see tagab lehe tõrgeteta toimimise ja otsingumootorite poolt leitavuse. Lihtsaim viis korrektset koodi saada on kasutada vabavaralisi sisuhaldussüsteeme.

list_styleVeebilehe igal leheküljel on unikaalne tiitel ja kirjeldus – jällegi vajalik otsingumootoritele selleks, et need lehe leiaksid.

list_styleVeebileht sisaldab õiges mahus märksõnu – otsingumootorid otsivadki lehti etteantud märksõna järgi, seejärel veebisaidi reastatakse ja kuvatakse otsijale.

list_styleVeebilehele on palju viiteid – oluline näitaja otsingumootoritele, viited lehele näitavad usaldusväärsust ja lehte kuvatakse otsingus kõrgemal positsioonil.